Zawodowy Wrocław
Zawodowy Wrocław
Weź kurs na staż!
 

Szkoły w projekcie

SZKOŁY W PROJEKCIE

SZKOŁY PODSTAWOWE

Gmina Wrocław

  1. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sucharskiego
  2. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego
  3. Szkoła Podstawowa nr 8 im.Józefa Piłsudskiego
  4. Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola
  5. Szkoła Podstawowa nr 10 im. Bolesława Krzywoustego
  6. Szkoła Podstawowa nr 18 im. Bolesława Drobnera
  7. Szkoła Podstawowa nr 28 im. Generała Leopolda Okulickiego
  8. Szkoła Podstawowa nr 29
  9. Szkoła Podstawowa nr 32 im. 100 - lecia Niepodległości Polski
  10. Szkoła Podstawowa nr 42
  11. Szkoła Podstawowa nr 44 im. Jana III Sobieskiego
  12. Szkoła Podstawowa nr 53 im. Prof. Stefana Banacha
  13. Szkoła Podstawowa nr 58 im. Wandy Rutkiewicz
  14. Szkoła Podstawowa nr 63 im. Anny Jasińskiej
  15. Szkoła Podstawowa nr 64 im. Władysława Broniewskiego
  16. Szkoła Podstawowa nr 71
  17. Szkoła Podstawowa nr 75 z Oddziałami Integracyjnymi im. Henryka Sienkiewicza
  18. Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi im. I Armii Wojska Polskiego
  19. Szermiercza Sportowa Szkoła Podstawowa nr 85 im. Prof. Mariana Suskiego
  20. Szkoła Podstawowa nr 96 im. Leonida Teligi
  21. Szkoła Podstawowa nr 99 im. Tadeusza Kościuszki
  22. Szkoła Podstawowa nr 108 im. Juliana Tuwima
  23. Szkoła Podstawowa nr 113 im. Adama Rapackiego
  24. Szkoła Podstawowa nr 118 im. Płk Pilota Bolesława Orlińskiego

SZKOŁY PODSTAWOWE

Gmina Czernica

  1. Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Chrząstawie Wielkiej
  2. Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Ratowicach

SZKOŁY PONADPODSTAWOWE

Gmina Wrocław

  1. Liceum Ogólnokształcące nr I im. Danuty Siedzikówny "Inki”
  2. Liceum Ogólnokształcące nr II im. Piastów Śląskich z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego
  3. Liceum Ogólnokształcące nr IV im. Stefana Żeromskiego
  4. Liceum Ogólnokształcące nr VI im. Bolesława Prusa
  5. Liceum Ogólnokształcące nr VII im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
  6. Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego
  7. Liceum Ogólnokształcące nr XV im. mjr Piotra Wysockiego
  8. Liceum Ogólnokształcące nr XVII im. Agnieszki Osieckiej
  9. Liceum Plastyczne im. Stanisława Kopystyńskiego
  10. Technikum nr 3
  11. Technikum nr 8 im. Mikołaja Kopernika
  12. Liceum Ogólnokształcące nr XXIV z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego
  13. Technikum nr 12 im. Stanisława Staszica
  14. Technikum nr 13 im. Marii Dąbrowskiej
  15. Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi nr XXX
  16. Technikum nr 15 im. Marii Skłodowskiej-Curie