Zawodowy Wrocław
Zawodowy Wrocław
 

Zapytanie ofertowe nr 3/ZP/CKP/2018

W ramach realizacji projektu pn.: „Interdyscyplinarna siódemka program rozwoju kompetencji kluczowych w siedmiu wrocławskich szkołach podstawowych” Zamawiający upublicznia zapytanie ofertowe, przedmiotem którego jest wyłonienie Wykonawcy, któremu zlecone zostanie: przygotowanie i przeprowadzenie postępowań o udzielenie zamówień publicznych w projekcie pn.: „Interdyscyplinarna siódemka program rozwoju kompetencji kluczowych w siedmiu wrocławskich szkołach podstawowych”

Termin składania ofert cenowych upływa w dniu 14 marca 2018 r. o godz. 14:30

1) Ofertę cenową należy złożyć:

a) w formie pisemnej w Centrum Kształcenia Praktycznego ul. Strzegomska 49a, 53-611 Wrocław budynek A sekretariat pokój nr 112,
b) lub w wersji elektronicznej na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Szacowanie wartości zamówienia

W związku z planowanym ogłoszeniem zamówienia publicznego, przedmiotem którego będzie wyłonienie Wykonawcy, któremu zlecona zostanie:

przygotowanie i przeprowadzenie postępowań o udzielenie zamówień publicznych w projekcie pn.: „Interdyscyplinarna siódemka - program rozwoju kompetencji kluczowych w siedmiu wrocławskich szkołach podstawowych”

zwracamy się z prośbą do potencjalnych Wykonawców o podanie szacunkowego wynagrodzenia Wykonawcy ww. usługi z wykorzystaniem informacji z załączników. Informację zwrotną prosimy składać w formie pisemnej lub elektronicznej na adres:

1) w formie elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
2) w formie pisemnej: w sekretariacie Centrum Kształcenia Praktycznego we Wrocławiu, ul. Strzegomska 49a, (I piętro, pok. 112, budynek A),

w terminie do dnia 5 marca 2018r. do godz. 10:30.

Załączniki:
PlikOpisRozmiar
Pobierz plik (szacowanie_wartosci_zamowienia_postepowania_przetargowe.pdf)szacowanie_wartosci_zamowienia_postepowania_przetargowe.pdf 465 kB