Zawodowy Wrocław
Zawodowy Wrocław
Weź kurs na staż!
 

Rada Pedagogiczna w Szklarskiej Porębie

rp19-10 października 2009 r. nauczyciele Centrum uczestniczyli w wyjazdowej Radzie Pedagogicznej w Szklarskiej Porębie, w czasie której odbyło się szkolenie pt. "Jak zarządzać sobą w relacjach z uczniem. Umiejętność egzekwowania obowiązków uczniów przy zachowaniu ich praw".

 

 

 

 

Konferencja "Perspektywy rozwoju systemu doradztwa zawodowego"

mowaz17 października 2009 r. w Centrum odbyła się zorganizowana przez MOWAZ w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery konferencja "Perspektywy rozwoju systemu doradztwa zawodowego". Uczestniczyli w niej zaproszeni goście i doradcy zawodowi z wrocławskich szkół.

 

 

 

Seminarium pt. "Rola pracodawcy w procesie kształcenia zawodowego"

seminarka2W dniu 9 kwietnia 2009 r. w Centrum Kształcenia Praktycznego odbyło się seminarium pt. „Rola pracodawcy w procesie kształcenia zawodowego”. Głównym organizatorem seminarium była Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej. W ramach seminarium zostały zaprezentowane nowo otwarte pracownie znajdujące się w CKP: Pracownia CNC oraz Pracownia Zawodoznawcza - Miasteczko Zawodów.

 

 

Czytaj więcej...

Mediateka w CKP

mediateka1W lutym 2009 r. uruchomiona została w CKP Mediateka - gromadzone w niej w księgozbiory, czasopisma, zbiory multimedialne, programy edukacyjne mają wspomagać realizację procesu wychowawczo-dydaktycznego zgodnie z profilem programowym i potrzebami Centrum.

 

 

 

Czytaj więcej...